Ponad 30 procent ludzi ma zaburzoną przemianę materii. Z tego powodu trucizny i uboczne produkty przemiany materii nie są w wystarczającym stopniu rozkładane i wydalane. Dochodzi nawet do samozatrucia organizmu. Metodą oczyszczenia jelita grubego jest hydrokolonoterapia. 


Czym jest hydrokolonoterapia?

Zabiegi z powodzeniem stosuje się od lat w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych, ale także i w Polsce zabiegi te wykorzystywane są coraz częściej. Hydrokolonoterapia to całościowa metoda oczyszczania jelita grubego, która jest nowoczesną formą, jednej z najstarszych naturalnych metod profilaktyki i przywracania zdrowia.

Jak działa jelito?

Okrężnica jest zbudowana jak sprawny system kanalizacyjny. Kiedy jest czysta i normalna, czujemy się dobrze. Jednak kiedy po prostu się zatka, wtedy zaczyna sączyć do krwi trucizny rozkładu, fermentacji i zgnilizny. Zatruwając mózg i układ nerwowy powoduje, że stajemy się przygnębieni i poirytowani. Zatruwając serce sprawia, że jesteśmy słabi i niespokojni. Zatruwając płuca powoduje, że oddech jest cuchnący. Natomiast zatruwając organy trawienne wpływa na odczuwanie zaburzeń gastrycznych, powoduje wzdęcia. Skażona produktami rozkładu krew sprawia, że cera jest ziemista i niezdrowa. Przez zanieczyszczone jelito zatruty jest każdy organ naszego ciała, starzejemy się przedwcześnie, wyglądamy i czujemy się staro, mamy sztywne i bolące stawy, mętne oczy i przyćmiony umysł.

Na czym polega zabieg hydrokolonoterapii?

Zabieg wykonuje się w higienicznych, niekrępujących warunkach.Hydrokolonoterapia usuwa tak zwane kamienie kałowe oraz substancje gnijące na ściankach jelita na całej jego długości! Ten naturalny proces oczyszczenia powoduje ustąpienie symptomów, które bezpośrednio lub pośrednio zależą od funkcjonowania jelita grubego.

Jakie efekty przynosi zabieg?

Zabieg hydrokolonoterapii wzmacnia i stymuluje pracę jelit, czego nie można osiągnąć za pomocą zwykłych środków przeczyszczających. Zapobiega też powstawaniu wzdęć i zaparć, usuwa złogi, toksyny, śluz oraz pasożyty, gromadzące się w jelitach. Zmniejsza otyłość brzuszną i polepsza wchłanianie składników odżywczych. Efektem zabiegu jest też zwalczanie grzybic przewodu pokarmowego. Takie odtrucie organizmu, zwiększa jego odporność i szanse w walce z poważnymi chorobami. Hydrokolonoterapia przygotowuje również jelito grube do badania diagnostycznego.

Warto wiedzieć

Terapia antynikotynowa aparatem MORA

Nikotyna to jedna z najszybciej działających ...

Hiperbaryczna terapia ozonowa

Każdy z nas pamięta charakterystyczny zapach ...

Hydrokolonoterapia odtruwa organizm

Ponad 30 procent ludzi ma zaburzoną przemianę...

Zabiegi rehabilitacyjne
w Natural - Med

Dojazd i kontakt