Co to jest hydrokolonoterapia?

Hydrokolonoterapia jest całościową metodą oczyszczania jelita grubego znaną i stosowaną w Niemczech i USA od wielu lat. Jest nowoczesną formą jednej z najstarszych naturalnych metod profilaktyki i przywracania zdrowia. Ponad 30% ludności ma zaburzoną przemianę materii. Z tego powodu trucizny i uboczne produkty przemiany materii nie są w wystarczającym stopniu rozkładane i wydalane. Dochodzi wtedy do autointoksykacji (samozatrucia) organizmu.

Jak działa jelito?

Okrężnica to system kanalizacyjny. Kiedy jest czysta i normalna, czujemy się dobrze i jesteśmy szczęśliwi, ale jeśli się zatka, wtedy zaczyna sączyć do krwi trucizny rozkładu, fermentacji i zgnilizny zatruwając mózg i układ nerwowy tak, że stajemy się przygnębieni i poirytowani, zatruwając serce tak, że jesteśmy słabi i niespokojni, zatruwając płuca tak, że oddech jest cuchnący, zatruwając organy trawienne tak, że mamy zaburzenia gastryczne i wzdęcia, zatruwając krew, że cera jest ziemista i niezdrowa. Przez zanieczyszczone jelito zatruty jest każdy organ naszego ciała, starzejemy się przedwcześnie, wyglądamy i czujemy się staro, mamy sztywne i bolące stawy, mętne oczy i przyćmiony umysł.

Na czym polega zabieg hydrokolonoterapii?

Hydrokolonoterapia usuwa kamienie kałowe oraz substancje gnijące na ściankach jelita na całej jego długości! Ten naturalny proces oczyszczenia powoduje ustąpienie symptomów, które bezpośrednio lub pośrednio zależą od funkcjonowania jelita grubego.

Jakie efekty przynosi zabieg hydrokolonoterapii?

Zabieg wzmacnia i stymuluje pracę jelit, czego nie można osiągnąć za pomocą zwykłych środków przeczyszczających, zapobiega powstawaniu wzdęć i zaparć, usuwa złogi, toksyny, śluz, pasożyty gromadzące się w jelitach, zmniejsza otyłość brzuszną, polepsza wchłanianie składników odżywczych, zwalcza grzybice przewodu pokarmowego, odtruwa organizm, zwiększając jego odporność i szansę w walce z poważnymi chorobami, przygotowuje jelito grube do badania diagnostycznego.

Warto wiedzieć

Terapia antynikotynowa aparatem MORA

Nikotyna to jedna z najszybciej działających ...

Hiperbaryczna terapia ozonowa

Każdy z nas pamięta charakterystyczny zapach ...

Hydrokolonoterapia odtruwa organizm

Ponad 30 procent ludzi ma zaburzoną przemianę...

Zabiegi rehabilitacyjne
w Natural - Med

Dojazd i kontakt